Home Uncategorized Pas Ndarjes Nga E Fejuara, Mësohet Se Me Kë Po Del Djali...

Pas Ndarjes Nga E Fejuara, Mësohet Se Me Kë Po Del Djali I Ramadan Krasniqit

131
0

Djali i Ramadan Krasniqit, u bë i njohur që në lindje, pasi babai i tij i dedikoj një këngë, që asaj kohe u bë shumë e dëgjuar.

Kënga e Andit qe bërë hit, madje shumë kush ja la djalit emrin Andi pasi që Dani e lansoj këngën në vitet 90-të.

Andi Krasniqi është rritur e bërë burrë, madje kohë më parë u bë e ditur edhe fejesa e tij, që nuk kaloj pa vëmemdjen e medias, shkruan “Kosovarja”.

Siç bëmë të ditur pak ditë më herët, Andi i ka dhënë fund lidhjes me Dafinen. Më ata nuk e ndjekin njëri tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë fotot e përbashkta.

Tani Andi po rri më shumë me të atin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here