Home Uncategorized Albin Kurti rezulton pozitiv me Covid19

Albin Kurti rezulton pozitiv me Covid19

97
0

Ish kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka njoftuar se dje ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ai tha se do të qëndroj në vetizolim për dy javë.

Postimi:

Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës,

Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim.

Gjithë të mirat,

Albini

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here