Home Uncategorized Trimor Lalinovci u denua me burgim te perjetshem , flet gruaja e...

Trimor Lalinovci u denua me burgim te perjetshem , flet gruaja e te ndjerit Shkodran Bytyqi (VIDEO)

528
0


Gjykata Themelore në Ferizaj e ka dënuar, Trimor Lalinovcin (22-vjeç) me burgim të përjetshëm, pasi ky i fundit u gjet fajtor për rastin tashme te njohur të kryer në dhjetor të vitit 2019.

Me anë të një komunikate për Media, Gjykata Themelore në Ferizaj ka bërë të ditur se ka gjetur se i akuzuari, me dashje, në mënyrë dinake dhe me qëllim të përfitimit të kundërligjshëm të dobisë pasurore, kishte privuar nga jeta personin, Shkodran Bytyqi.

Ndërkohë gruaja e të ndjerit Shkodran Bytyqi, ka thënë që ndihet mirë që personi ne fjale ka marrë dënimin e merituar, ajo në një intervistë për Radio Televizionin e Kosovës, ka deklaruar që pret që edhe vëllau i Trimor Lalinovcit, të merr dënimin e merituar.

Ndiqeni intervistëm me Gëzime Bytyqin, e cila tregon se si Trmor Lalinovci, e kishte tradhtuar burrin e saj dhe me pas e kishte privuar nga jeta dhe ia kishte djegur kufomën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here