Home Uncategorized E si të mos na lërë pa mend Engji me gjithë këtë...

E si të mos na lërë pa mend Engji me gjithë këtë bukuri

154
0

Siç duket Engjëllushë Salihu ka vendosë të rrijë vetëm në sallonin e Njomzës.

Nuk po janë të pakta imazhe ku po paraqitet e grimosur rëndë dhe e kuruar në çdo detaj nga duart e motrës së saj, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor që Engjin po e shtyn të rregullohet kaq shumë, po shpejt do të kuptohet sido që të jetë.

Edhe së fundmi, këngëtarja është shfaqur mjaft e grimosur duke rrëmbyer vëmendje të madhe.

Duke e parë kështu si të mos na magjepsë me këtë pamje pastaj?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here