Home Uncategorized A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

128
0

Siç dihet periudha e shtatzënisë është një nga periudhat më të bukura në jetë të një femre e në përgjithësi edhe të një çifti sidomos kur ndodh për herë të parë.

Edhe Sara e Ledri janë në pritje për tu bërë prindërit e një vajze për herë të parë të cilën janë duke e pritur me padurim, shkruan “Kosovarja”.

Kohët e fundit Sara është parë të ketë udhëtuar shpesh, ditë më parë qarkulloi lajmi se ajo ka shkuar në Gjermani për të lind atje.

E sot ajo dhe Ledri kanë sjellë një selfie në aeroplan duke mos treguar destinacionin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here