Home Uncategorized Learta zgjedh fustanin më të mirë në ditët e shtatzënisë

Learta zgjedh fustanin më të mirë në ditët e shtatzënisë

166
0

Learta Jakupi është në pritjen më të ëmbël.

Muaj më parë, ajo ka bërë të ditur që do të bëhet nënë për herë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë ndjesi po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit e saj, me postime të ndryshme.

Në imazhin e fundit, me një fustan të zi dhe rregullim të lehtë ajo duket mahnitëse

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here