Home Uncategorized Çifti i famshëm i japin fund martesës 7 vjeçare

Çifti i famshëm i japin fund martesës 7 vjeçare

164
0

Lake Bell dhe burri i saj Scott Campbell janë ndarë pas shtatë vitesh martesë.

Aktorja 41-vjeçare dhe artisti i famshëm i tatuazheve 43-vjeçar lëshuan një deklaratë në llogarinë e saj në Instagram e cila thotë: “Pas 9 vitesh së bashku, 7 vjet të martuar, 2 fëmijë, Scott dhe unë po i japim fund martesës sonë, por po vazhdojmë familje e dashur. ”

Deklarata vazhdoi, “Me respekt dhe dashuri ne do të vazhdojmë të ndajmë kujdestarinë për fëmijët dhe miqtë të mirë për të gjitha ditët tona të kaluara bashkë.”

Dyshja u takuan në vitin 2011 në xhirimet e e How To Make It In America . Ata u martuan dy vjet më vonë.

Lake dhe Scott janë prindër të vajzës Nova , 6 vjeç dhe djalit Ozgood , 3 vjeç

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here