Home Uncategorized Djali i Milotit po bëhet kryekëput si babai

Djali i Milotit po bëhet kryekëput si babai

105
0

Milot Rashica është futbollisti i njohur kosovar, i cili ka arritur të shijojë suksese të mëdha edhe pse është i ri në moshë.

Muaj më parë ai është bërë baba për herë të parë ku në jetë erdhi djali i tyre Tiani, shkruan “Kosovarja”.

Nuk kanë munguar as imazhet e shumta dhe portreti familjar, duke qenë shembull edhe për të tjerët.

Me anë të një imazhi ai tregojë se sa shumë është rritur djali duke u dukur kryekëput si babai.

Me një buzëqeshje në fytyrë, babë e bir po duken perfekt së bashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here