Home Uncategorized Sara e Ledrit pa pikën e grimit dhe pa filtera i le...

Sara e Ledrit pa pikën e grimit dhe pa filtera i le të gjitha në hije

161
0

Kur je e bukur, je. Pra, nëse nëna natyrë është treguar bujare, atëherë nuk ke pse mundohesh shumë, shkruan “Kosovarja”.

Sara Hoxha, tashmë e njohur nga të gjithë si partnerja e reperit Ledri Vula, duket mrekullueshëm.

Sara, është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe gjatë gjithë këtyre muajve nuk është ndalur së ekspozuari barkun e saj, që i duket shumë bukur.

Sara Hoxha është nga të vetmet figura publike që nuk e pëlqen grimin dhe filterat. Ajo, pa e grimuar dhe pa filtera, duket më bukur se krejt, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here