Home Uncategorized Me këtë foto intime Sabriu e Nera ju uron përvjetorin e martesës...

Me këtë foto intime Sabriu e Nera ju uron përvjetorin e martesës djalit dhe resë

181
0

Kanë kaluar 12 vjet që nga dita kur Ermali dhe Ariana kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre.

Çifti Fejzullahu konsiderohen si më të dashurit në estradë, shkruan “Kosovarja”.

Ariana ka arritur që si blogere të marrë mjaft famë në saje të fotove të bukura që realizon e veshjes plot stil që prezanton.

E sot meqë shënon data 17 tetor urimi i parë me rastin e 12 vjetorit të martesës erdhi nga Sabriu e Nera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here