Home Uncategorized Marina Vjollca pozon e mbështjellur veç në robdeshambër

Marina Vjollca pozon e mbështjellur veç në robdeshambër

110
0

Marina Vjollca lirshëm mund të themi se është njëra ndër femat më të bukura të ekranit.

Bukuria që posedon dhe linjat trupore jo rrallë herë e kanë vënë në faqet e para të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet ajo është bërë nuse kosovare, por që gjithë veprimtarinë e kryen në Tiranë.

Me emisionin e saj ‘Klanifornia’ ajo mbledhë çdo të shtunë një masë të madhe të publikut, ndaj edhe është bërë kaq e favorizuar.

Kohën e lirë natyrisht që bukuroshja e shfrytëzon për të bërë qejfe sa me motrat, shoqërinë e po ashtu edhe me Getin.

E sot ajo ka sjellë një imazh të nxehtë nga banjo e mbështjellur vetëm me robdeshambër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here