Home Uncategorized Këngëtari shqiptar shërohet nga COVID-19 (FOTO)

Këngëtari shqiptar shërohet nga COVID-19 (FOTO)

143
0

Pak ditë më parë, Valton Krasniqi njoftoi fansat se kishte dalë pozitiv me COVID-19.

Ai tregoi se ndihej shumë keq dhe se po kalonte ditë të vështira.

Por, fatmirësisht, artisti shqiptar është shëruar.

Lajmin sërish e ka zbuluar vet ai përmes rrjeteve sociale.

Lexoni më poshtë statusin e tij të plotë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here