Home Uncategorized Tayna i nxjerr në fushë gjoksin e vithet gjigante

Tayna i nxjerr në fushë gjoksin e vithet gjigante

161
0

Rep artistja e njohur nga Prizreni Tayna ka arritur të jetë ndër femrat më të dashura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Edhe pse e re në moshë, ajo ka arritur të korr suksese të një pas njëshme duke goditur gjithmonë me tekstet e hitet e saj që nuk dëgjohen vetëm në rajon por edhe më gjerë, shkruan “Kosovarja”.

Falë palestrës ajo ka arritur të shndërrohet në një femër tejet joshëse ku nuk heziton së ekspozuar shumë nga trupi i saj.

Edhe pse në adresën e saj bëhen komente nga më të ndryshmet, asaj nuk ia ndien aspak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here