Home Uncategorized Këngëtarja e njohur në pritje të fëmijës së saj të parë

Këngëtarja e njohur në pritje të fëmijës së saj të parë

100
0

Meghan Trainor ka zbuluar se është shtatzënë me anë të një fotografie në Instagram.

Këngëtarja 26 vjeçare njoftoi se është shtatzënë me fëmijën e tyre të parë në llogarinë e saj në Instagram.

“Të gjithë e dini sa kohë e kam pritur këtë !!!!” ka shkruar ajo. ” Daryl Sabara dhe unë jemi shumë të lumtur dhe të ngazëllyer për të takuar këtë qenie të lezetshme në fillim të vitit të ardhshëm! JEMI SHTATZANË !!!”, ishte mbishkrimi i aktores për imazhin e publikuar.

Ndërsa Daryl Sabara shpërndau po të njëjtën foto, në të cilën ai shkroi, “Unë të dua Meghan Trainor dhe mezi pres të krijoj një familje me ty …”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here