Home Uncategorized Kjo është gjendja e Anitës sot

Kjo është gjendja e Anitës sot

358
0

Anita Haradinaj njihet prej vitesh si prezantuesja e lajmeve në Rtk.

E më vonë ajo u bë edhe bashkëshortja e njërit prej liderëve më të madh në vend, Ramush Haradinajt, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi, në media ka qarkulluar lajmi se Anita dhe Ramushi kanë pasë probleme bashkëshortore ku përmendej edhe dhuna, por që vetë Anita i demantoi lajmet.

Pas thashethemeve jeta e tyre po vazhdon normalisht. Sot Anita shfaqet nga salloni i vajzës së Shyrhetes duke treguar ndryshimin që ka bërë.

A po ju pëlqen?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here