Home Uncategorized Gëzimja organizon festë madhështore për ditëlindjen e vjehrrit

Gëzimja organizon festë madhështore për ditëlindjen e vjehrrit

137
0

Gëzime Hamzaj po tregohet femër mjaftë e zonja dhe shumë e dashur.

Ajo ka raporte të lakmueshme me familjen e burrit duke qenë tejet e afërt me ta, shkruan “Kosovarja”.

Sot për ditëlindjen e vjehrrit ajo u kujdes që të organizojë një ndejë madhështore duke publikuar pamje nga vendi që kanë zgjedhur për sonte familja e tyre.

Se sa bukur dhe me shumë shije e kanë dekoruar vendin mund ta shihni përmes imazhit në vazhdim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here