Home Uncategorized Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Jeta juaj do ndryshojë

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Jeta juaj do ndryshojë

124
0

Dashi
Nje perballje e fuqishme deri ne fund ne lidhje me nje person te fuqishem qe ka penguar ndryshimin tuaj apo kerkon eleminimin tuaj ne karriere

Demi
Duhet patjeter qe sot te beheni gati per nje ndryshim rruge ne jeten tuaj duke u futur ne nje faze interesante por jo pa humbje dhe pa riskuar

Binjaket
Njerezit qe ju sulmojne sot do bejne luften me te madhe te koheve te fundit duke dashur t’ju bejne nje karte te djegur ne jeten sociale dhe ne syte e te tjereve

Gaforrja
Perballja me Marsin dhe me Plutonin do jete nje ndikim i ashper ne jeten tuaj ne fushen e maredhenieve. Sot ose fitoni ose humbni dhe nuk ka me kthim mbrapa

Luani
Pengesat ligjore dhe ato ne lidhje me punen sot do duken me te forta se heret e tjera dhe do kuptoni qe kjo nuk eshte normale dhe duhet te merrni masa

Virgjeresha

Sot mund te humbni bashke me pushtetin erotik ne nje marredhenie edhe pushtetin ekonomik. Nese nuk gjeni nje qellim te ri pozitiv do shkaterroheni

Peshorja
Debate ne familje ne cift dhe ne politike. Mund te shtroni rrugen per nje te adhme te re, por do ju duhet sot te luftoni shume pasi partneret dhe bashkepuntoret tuaj do ju dalin kundra

Akrepi
Ne luften midis jush dhe jush duhet te fitoni ju. Nese arrini te ndryshoni kjo do jete nje dite autostrofike me fat ne te kundert do veteleminoheni

Shigjetari
Nje permbysje ju duhet ne pengesen e punes qe ju minimizon fitimet apo nuk ju jep vleresimin e duhur. Jeta e perditeshme duhet pare si erotizem pa te cilin nuk beni dot

Bricjapi
Do beni presionin e fundit por edhe rezistenca juaj do beje qe te tjeret tj’u marrin me shume ne vemendje dhe te arrini nje konsensus familjar. Ne te kundert ju perjashtojne nga familja

Ujori
Nuk do merni as nje rrezik ne sy, por do thoni dhe do ju thone gjera qe do trondisin boten por edhe ju. Kujdes nga mesazhet e forta pasi sjellin perballje

Peshqit
Dita do ju beje te ndjeheni se keni vendosur nje diktat ndaj te tjereve por sot do kuptoni qe lufta sapo ka filluar dhe eshte me e ashper nga sa mund te mbani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here