Home Uncategorized Ja çfarë pozave merr vajza e Remzies me mbesën e saj

Ja çfarë pozave merr vajza e Remzies me mbesën e saj

176
0

Riola Hamzaj është vajza hasret e këngëtares Remzie Osmani.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, pjesë e lajmeve rozë padyshim që është edhe ajo, duke marr vëmendje me postimet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Që kur u bë hallë për herë të parë ajo me foto e video të shumta ka treguar se sa e lumtur dhe e plotësuar me mbesën në krahë.

E këtë dashuri duket që po e ndjen edhe Ema e vogël për hallën, ku në një imazh të publikuar së fundmi ajo buzëqeshi.

“Princesha ime” ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit duke qenë të lumtura së bashku

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here