Home Uncategorized Nuk u martua kurrë: Kjo është arsyeja pse Xhejlane Godanci mori një...

Nuk u martua kurrë: Kjo është arsyeja pse Xhejlane Godanci mori një vendim të tillë

393
0

Adhuruesit e teatrit e njohin si aktorja që shkëlqen në çdo shfaqje, që e realizon mrekullisht çdo rol.

Xhejlane Godanci ka vendosur të rrijë larg medies, por edhe larg meshkujve.

Ndonëse në të 50-tat, ajo është beqare dhe nuk flitet për ndonjë mashkull në jetën e saj.

Burime të afërta me aktorën thonë se është karakteri i fortë i Xhekit që i mban pak larg meshkujt. E këta të fundit duan më shumë të kenë të bëjnë me femra pa shumë pretendime, pra jo si Xhejlanja dhe femrat e tjera të forta që ja dalin vetë në jetë.

Aktorja duket e kënaqur me statusin e saj dhe është mjaftë e angazhuar në profesion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here