Home Uncategorized Vajza e Shyhretes- Gresa po merrë vëmendje me këtë kombinim

Vajza e Shyhretes- Gresa po merrë vëmendje me këtë kombinim

133
0

Shyhrete Behluli falë karrierës e famës në skenë ka arritur ti bëjë edhe familjarët të njohur e të përmendur në media.

Në veçanti vajzat dhe reja e saj Learta, të cilat gjenden çdo ditë në ballinat e faqeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallë herë është shkruar e përfolur vajza e saj Gresa, e cila tani ka filluar të punojë bashkë me motrën e saj Njomzën.

Së fundmi, bukuroshja është shfaqur veshur shumë elegante, ku kompletet e saj morën shumë vëmendje.

Bukur po duket a?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here