Home Uncategorized Ja çfarë bën Loredana pasi Mozzik u rikthye në Kosovë

Ja çfarë bën Loredana pasi Mozzik u rikthye në Kosovë

194
0

Prej disa ditësh në media është përfolur se Loredana dhe Mozzik janë rikthyer me njëri-tjetrin.

E gjitha nisi kur u zbulua se cifti ndiqen në TikTok, janë takuar në një qendër tregtare në Gjermani, kanë veshur rrobat e njëri-tjetrit etj. I ftuar në “Shiko Kush Luan”, pyetjes a është në një lidhje Mozzik iu përgjigj: “Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”, duke i shtuar thashethemet.

Ndërkohë Loredana i ka thënë të gjitha me veprimin e saj të fundit. Në videon e çiftit në qendrën tregtare në Gjermanim reperja ka komentuar një zemër të kuqe duke lënë të kuptohet se ata janë bashkë dhe të lumtur krah njëri tjetrit.

Pas rikthimit të Mozzik në Kosovë, Loredana duket se po ia ndjen mungesën pasi reperja në foton e fundit është shfaqur me bluzën e partnerit. Ky detaj është vënë re menjëherë nga postimet e dyshes dhe fansat janë shumë të lumtur që i shohin prapë bashkë Mozzik dhe Loredanën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here