Home Uncategorized Nuk ka ndryshuar fare/ E gjeni dot cili është personazhi në foto

Nuk ka ndryshuar fare/ E gjeni dot cili është personazhi në foto

164
0

Ajo nje nga moderatoret me te dashura Arbana Osmani nisi karrieren e saj per publikun shqiptar ne Top Channel ku ajo spikati me stilin e saj.

Por Arbana se fundmi ajo ka postuar nje foto kur ajo ishte femije dhe duket shume femi i mire.

Ne ate foto ajo eshte 5 vjece , ku ajo duket me nje fustan te shkurter dhe geta . Nje femije shume i lumtur dhe i buzeqeshur.

Por dicka qe bie ne sy eshte edhe komenti i Xhemi Shehut, e cila i komenton ne shaka, ju lutemi na ndihmoni që të mirmbajmë faqen vetëm duke shtypur(mbi foton) që ndodhet më poshtë. Faleminderit për mirkuptimin SHQIPE.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here