Home Uncategorized Martohet reperi shqiptar

Martohet reperi shqiptar

146
0

Reperi S4MM tenton që çdo herë jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve.

Vitin e kaluar, ai dhe Filis kurorëzuan dashurinë me fejesë, teksa gjithë ceremoninë e kishin mbajtur larg syrit të publikut.

 

Por, tashmë çifti janë martuar dhe kjo gjë u bë e ditur përmes një postimi në një faqe në Instagram, ku shfaqet video nga dasma e tyre.

S4MM dhe Filis shihen të kapur dorë për dorë, ndërsa mysafirët po hedhnin petale trëndafilash në drejtim të tyre.

Dasma e dyshes është realizuar në Belgjikë, ndërsa pas kurorëzimit S4MM ka publikuar një foto bashkë me Filisin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here