Home Uncategorized Taynës i humb bukuria kur nuk ka grim

Taynës i humb bukuria kur nuk ka grim

140
0

Reperja nga Prizreni Tayna shquhet si një nga femrat më të bukura e më seksi të estradës muzikore shqiptare.

Duke qenë e kuruar deri në detajin e fundit, ajo gjithmonë mahnit me paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Por bukuria e saj a është e njëjta si me grim e si pa të?

Këtë kureshtje të madhe e ka shuar vet ajo duke publikuar disa imazhe para dhe pas grimit.

Në këto imazhe vërehet dallim aq i madh, saqë dallon si nata me ditë.

Vetëm falë grimit dhe editimeve po arrin të jetë kaq e bukur, apo çfarë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here