Home Uncategorized Adelina Ismaili ju kënaq syrin në veshje tradicionale

Adelina Ismaili ju kënaq syrin në veshje tradicionale

188
0

Adelina Ismaili është këngëtarja që të gjithë shqiptarët e duan dhe e simpatizojnë.

Stili i saj unik e ka bërë të veçantë në sytë e publikut, ndaj sot e nga paraqitja e parë e gëzon respektin dhe dashurinë e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Si shumica e kolegëve të saj edhe Adelina ka pasur shkëputje nga skena për arsye të jetës private e angazhimeve familjare.

Por ja që është rikthyer si zakonisht e fuqishme, me këngë e bashkëpunime të bukura, si ajo me Skerdin e Rinën.

Është e pamundur që Adelina të rrijë e heshtur të mos bëjë diçka e të tërheqë vëmendje.

Kësaj radhe ka zgjedhë diçka më ndryshe. Ajo shfaqet në veshjet tradicionale të Medvegjës ku po i rrinë mjaft mirë.

Tipike nuse e Krasniqve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here