Home Uncategorized Tani janë këngëtar të dy si vëllezër, njeri prej tyre publikon foton...

Tani janë këngëtar të dy si vëllezër, njeri prej tyre publikon foton me nënën: Famlija shqiptare ka vetëm rëndësi!

161
0

Getinjo me sa duket mbrëmë u bë nostalgjik. Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka ndarë një foto nga fëmijëria me ndjekësit.

Shpëton babai i Mozzik dhe Getinjo, pasi pësoi infarkt në zemër – Telegrafi

Në foto duket Getinjo, vëllai i tij Mozik dhe nëna e tyre . “ Me pak sene, amo jem kon t’lumtur ”, ka shkruar ai poshtë fotos.

Të përqafuar dhe duke u puthur, ata duken shumë të lumtur ndërkohë që pozojnë në kohë festash.

Nuk e dimë çfarë e ‘ngacmoi’ Getinjon, ama, ai na bëri të gjithëve nostalgjikë, për kohët kur, siç tha Getinjo: ‘Me pak sene, amo jem kon t’lumtur’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here