Home Uncategorized Ja çfarë do të bëj Enca pasi e shëroj këmbën e thyer

Ja çfarë do të bëj Enca pasi e shëroj këmbën e thyer

121
0


Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi është përballur me diçka shumë të pakëndshme.

Ajo theu këmbën dhe iu nënshtrua një operacioni, ndërsa tani derisa po kurohet në shtëpi po i kujton momentet kur shëtiste nëpër male në ajër të pastër.

Enca Haxhia duket se gjënë e parë që do ta bëjë pasi të shërohet plotësisht do të jetë ngjitja në male.

“Mezi po pres të shkoj në shëtitje sërish. Kush po vjen?”, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja pranë një postimi në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here