Home Uncategorized Fifi do të ketë një bebe, çka po ndodh në jetën e...

Fifi do të ketë një bebe, çka po ndodh në jetën e këngëtares…

136
0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që sjell vetëm hite në tregun muzikor shqiptar, Fifi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit në Instagram.

Fifi ka postuar foton e një bebeje vajzë dhe shkruan se ka shumë dëshirë të ketë një bebe.

“Dua kaq shumë të kem një bebe”, shkruan Fifi dhe ne mezi po presim derisa të marrim një lajm kaq të ëmbël nga këngëtarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here