Home Uncategorized Hapet valixhja e dyshimtë, kjo është çfarë ka pasur brenda

Hapet valixhja e dyshimtë, kjo është çfarë ka pasur brenda

185
0

Skuadra Anti-Bombë e Policisë së Kosovës e ka hapur valixhen e dyshimtë që është gjetur tek Bulevardi “Bill Clinton”.

Fillimisht ishte dyshuar që brenda kësaj valixheje ka mjet shpërthyer.

Por, pas hapjes brenda saj është gjetur rroba dhe gjëra personale që dikush mund t’i ketë harruar.

Linku i plotë nga aksioni për hapjen e valixhes së dyshimtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here