Home Uncategorized Kur vajzat e Lutfi Hazirit bëhen bashkë, të gjitha i lënë pas!

Kur vajzat e Lutfi Hazirit bëhen bashkë, të gjitha i lënë pas!

179
0

Nuk janë të panjohura për publikun, pasi ato kanë mijëra ndjekës në rrjetet sociale, pastaj ato njihen edhe si vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Kënga dhe Lotina Haziri janë mjaft të komentuara në mediat rozë për faktin se të dyja janë mjaft atraktive dhe shfaqen vazhdimisht joshëse dhe provokuese në rrjetet
sociale.

Së fundi dy motrat bukuroshe si rrallë herë kanë pozuar së bashku dhe fotografit i publikuan në Instagram.

Të dyja dukeshin në formë të mirë dhe goxha atraktive dhe kishin një ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

Kujtojmë që përveç Këngës dhe Lotinës, Lutfi Haziri ka edhe dy fëmijë të tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here