Home Uncategorized Çika e Shkumbinit e Mimozës e nxjerr gjoksin jashtë

Çika e Shkumbinit e Mimozës e nxjerr gjoksin jashtë

115
0

Rozafa Kryeziu është vajza hasret e çiftit mjaftë të dashur për publikun Mimoza e Shkumbin Kryeziu.

Bukuroshja shumë herë arrin të jetë e përfolur nga mediet rozë shkaku i paraqitjeve joshëse, shkruan
“Kosovarja”.

Ajo gëzon një trup me linja bombastike, për të cilat komplimentohet mjaftë nga ndjekësit e saj.

Kësaj radhe ndau një foto bombastike para pasqyrës duke vënë në fokus gjoksin bom.bastik.

E bukur dhe mjaftë seksi, kjo është Rozafa bukuroshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here