Home Uncategorized “Kini mëshirë…”/ Përdhunoi të miturën, shpërthen në lot para Gjykatës Blerimi: S’e...

“Kini mëshirë…”/ Përdhunoi të miturën, shpërthen në lot para Gjykatës Blerimi: S’e kam bërë atë veprim!

98
0

Është zbardhur dëshmia e 46-vjeçarit, i cili abuzoi s*ks.uali.sht me një 13-vjeçare nga Pogradeci. Bëhet me dije se para Gjykatës ai ka shpërthyer në lot dhe ka thënë se nuk e ka kryer një akt të tillë. Ndër të tjera Bizgjoni është lutur edhe për mëshirë.

Bizgjoni është shprehur:

Nuk e kam bërë atë veprim! Kini mëshirë

Kujtojmë se burri ka përfituar nga vajza e mitur duke e mbajtur në shtëpi prej gati një muaj. Gjithashtu, dyshohet se ai ka abuzuar edhe me një të mitur tjetër.

Bashkëshortja e Blerim Bizgjonit, ka humbur aftësinë për të folur pas një aksidenti. Mësohet se kur abuzuesi e detyronte të miturën të shkonte në dhomën e tij, bashkëshortja ka parë gjithçka. Më herët u mësua se Gjykata vendosi për abuzuesin “arrest me burg” për 40 ditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here