Home Uncategorized E tmerrshme, shqiptari e ngreh zvarrë qenin me veturë

E tmerrshme, shqiptari e ngreh zvarrë qenin me veturë

154
0

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Sukth të Durrësit.

Faqja “Animal Rescue Albania” ka publikuar një fotografi të një veture duke tërhequr zvarrë një qen, transmeton Indeksonline.

Fatkeqësisht qeni nuk ka arritur t’i mbijetoj plagëve dhe ka ngordhur.

Mbetet të shihet nëse autoritet në Shqipëri do të marrin masa ndaj vozitësit të veturës që ja mori jetën qenit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here