Home Uncategorized E mbani mend Azrën e bukur,ajo jep lajmin e keq: Jam infektuar...

E mbani mend Azrën e bukur,ajo jep lajmin e keq: Jam infektuar me Covid-19, ja gjendja e saj…

158
0

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën që sot ka.

Telenovela ‘Fate të kryqëzuara’ e bëri edhe më të njohur Alinën, e cila luante rolin e Hazallit. Por së fundmi ajo ka qënë në qëndër të mediave turke për faktin se ajo rezultoi pozitive në testin e Covid-19.

Aktorja e ka bërë të ditur vetë me anë të një postimi në Twitter ku shkruante: ‘Kam rezultuar pozitiv në testin e Covid-19. Jam mirë dhe procesin e trajtimit po e vazhdoj në shtëpi’.

Aktorja ishte në xhirimet e një seriali kur u infektua duke bërë më pas që xhirimet të ndalonin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here