Home Uncategorized Ja çfarë foto ka në pasaportë gruaja e Goldit

Ja çfarë foto ka në pasaportë gruaja e Goldit

147
0

I mjaftojë martesa me reperin e njohur shqiptar Gold Ag, dhe tani u shndërrua ndër emrat më të përfolur nga mediet rozë.

Bukuroshja nga Gjilani njihet për bukurinë dhe stilin e veçantë që ka, të cilin e tregon me anë të publikimeve të shumta në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Për një kohë të shkurtër ajo ka arriti të këtë mbi 51 mijë ndjekës që e përcjellin atë në çdo lëvizje.
Duke qenë e afërt me ta, së fundmi zbuloj diçka mjaftë personale.

Me një imazh ajo tregojë foton që e ka në pasaportë, në të cilën po duket si kukull.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here