Home Uncategorized Ermira zbulon se çfarë raporteve ka Goldi me vëllaun e saj

Ermira zbulon se çfarë raporteve ka Goldi me vëllaun e saj

190
0

Ermira Shkodra Agushi ka disa muaj që ka hyr në trendin e nuseve më të përfolura nga mediet rozë.

Bukuria sharmi dhe eleganca që posedon ka bërë që të marrin vëmendjen, duke qenë e komentuar për çdo lëvizje, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj radhe ajo publikoj një imazh të vëllait të saj bashkë me Goldin në veturë.
Duket se kanë raporte të mira duke u kënaqur të gjithë së bashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here