Home Uncategorized Ky është deputeti që e shoqëron Taynën në Amerikë

Ky është deputeti që e shoqëron Taynën në Amerikë

175
0

Është repere mjaftë e famshme në vendin tonë.

Tayna ka arritur falë mundit dhe përkushtimit ndaj muzikës, të mbetet si një nga femrat që kërkohet mjaftë nga audienca shqiptare, shkruan “Kosovarja”

Këto ditë ajo është duke qëndruar në Amerikë teksa po shpërndan imazhe të ndryshme nga vendet që po i viziton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here