Home Uncategorized Fansi i flaktë i Arsenalit ia vë djalit të sapolindur emrin e...

Fansi i flaktë i Arsenalit ia vë djalit të sapolindur emrin e Legjendës Thierry Henry

153
0

Fansi i flaktë i Arsenalit ia vë djalit të sapolindur emrin e Legjendës Thierry Henry

Një fans i flakte i Arsenalit dhe fans i faqës tone Kosovari, na ka njoftuar se djalit të sapolindur, i ka vënë emrin e legjendës së Arsenalit Thierry Henry.

Babai Valdrini tregon se është fans i flaktë i Arsenalit që shumë vite.
Ne si faqe i urojm jetë te gjatë Henry Shabanit, dhe urojm të bëhet një futbollist i njohur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here