Home Uncategorized Jep lajmin e keq këngëtari, Shkëlzen Jetishi: Jam infektuar me Covid-19, nuk...

Jep lajmin e keq këngëtari, Shkëlzen Jetishi: Jam infektuar me Covid-19, nuk ndjej më asnjë…

169
0

Këngëtari i mirënjohur nga Kosova Shkëlzen Jetishi, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar vetë ai. Ndërkohë ka shtuar se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ndodhet i vetizoluar.
Jam në gjendje të mirë shëndetësore, por vetëm erërat nuk po i ndjejë. Momentalisht ndodhem në vet-izolim’-tha këngëtari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here