Home Uncategorized Ja çfarë po ndodh mes Taynës dhe Mozzikut

Ja çfarë po ndodh mes Taynës dhe Mozzikut

162
0

Pas spekulimeve për Dafinën Tayna duket se ka ftohur marrëdhëniet edhe me Mozzik.

Për gjatë ditëve të fundit është folur se Tayna dhe Dafina nuk gëzojnë më raportet e njëjta si para një viti, ndonëse nuk është dhënë ndonjë arsye.

Ndërkohë, ditën e sotme fansat kanë zbuluar se Tayna nuk e ndjek më Mozzik në Instagram dhe duke qenë se rrjetet sociale thonë shumë ditët e sotme, kjo mund të shkaktojë hapësira për dyshime se gjërat mes tyre s’janë si më parë.

Vetë artistët nuk kanë komentuar një gjë të tillë, dhe për momentin këto mbesin vetëm spekulime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here