Home Uncategorized Mendoni se Nora është e bukur? Shikoni nënën e saj: Më e...

Mendoni se Nora është e bukur? Shikoni nënën e saj: Më e mirë e ëma apo e bija si thoni?

101
0

Nora Istrefi konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, me një fizik të përsosur.

Dhe gjithë kjo bukuri duket se është gjenetike, e këtë këngëta.rja e ka dëshmuar në disa fotografi që ka publikuar të n.ënës së saj.

Nora ndau me adhuruesit ne Instagram një fotografi kur ajo ish te fëmijë dhe një të nënës së saj kur ishte më e re.

Nëna e Norës e cila dikur ishte poas htu këngëtare ishte poa shtu një femër elegante dhe e bukur, e këtë Nora e ka tras hëguar pikërisht nga ajo, madje kanë ngjashmëri të madhe me njëra tjetrën.

Ndryshe, Nora është në përgatitje të projektit të ri muzikor që thuhet se do të jetë në bashkëpunim me Butrint Imerin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here