Home Uncategorized Aksident mes trenit e veturës në Prishtinë

Aksident mes trenit e veturës në Prishtinë

154
0

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në mes të një treni dhe një veture. Aksidenti i ndodhur prapa ETC-së në Zonën Industriale në Prishtinë, fatmirësisht ka përfunduar pa të lënduar.

Ndërsa sipas pamjeve shihet se vetura është dëmtuar shumë në njërën pjesë të saj.

IndeksOnline ju sjell pamje:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here