Home Uncategorized Sa me fat! Ezeli i ka bërë një dhuratë me çmim marramendës...

Sa me fat! Ezeli i ka bërë një dhuratë me çmim marramendës gruas: Burrë i rrallë!

126
0

Mediat turke raportojnë së fundmi se Ezel i ka bërë një dhuratë me çmim marramendës bashkëshortes

Aktori i ka blerë asaj një orë nga një markë e famshme dhe kushton plot 150 mijë lira turke.

Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal janë prej 4 vitesh të martuar dhe së fundmi ata festuan përvjetorin e martesës. Ai eshte nje aktor shume i dashur edhe ne Shqiperi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here