Home Uncategorized Polici i kërkon maskën, gruaja nga Prishtina e godet atë

Polici i kërkon maskën, gruaja nga Prishtina e godet atë

208
0

jatë ditë së djeshme një grua është ndaluar nga policia në kryeqytet, për shkak të mos përdorimit të maskës dhe e njëjta në mungesë të saj ka sulmuar policin.

Në lidhje me rastin me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i plotë i policisë:

Është arrestuar e dyshuara femër kosovare të cilën njësiti policor e kishte ndaluar për mosposedim të maskës mbrojtëse ndaj virusit Covid-19 dhe e njëjta ka sulmuar njërin nga zyrtarët policor. Në lidhje me rastin me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here