Home Uncategorized Kryeministri Hoti merr lajmin e mirë nga Koronavirusi

Kryeministri Hoti merr lajmin e mirë nga Koronavirusi

175
0

I pari i ekzekutivit kosovar, Avdullah Hoti, sot ka dalë në zyrën e tij pas më shumë se dy javëve izolim. Hoti është shër uar dhe e ka kaluar me sukses virusin COVID-19.

Ky lajm u bë i ditur për Express nga burime brenda Qeverisë së Kosovës.

Ndryshe, shumë zyrtarë të shte.tit tashmë janë infe ktuar me Covid-19. Megjithëkëtë, në raportimet e Institutit Kombëtar të Shëndetit në raportet ditore, numri i personave të infektuar është duke u ulur ndjeshëm dita-ditës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here