Home Uncategorized PA KOMENT! Pamje tjera ku shihet polici i kapur për fyti, në...

PA KOMENT! Pamje tjera ku shihet polici i kapur për fyti, në Ferizaj!

142
0

Në orët e mbrëmjes në qendrën tregtare më të frekuentuar në Ferizaj ka ndodhur një ngjarje jo e mirë, dy qytetarë janë pë rleshur me policinë.

Shumë qytetarë ka qenë dëshmitarë të kësaj ngjarje e ku edhe shumë moment nga kjo ngjarje edhe janë filmuar.

Ne videot që po qarkullojnë në rrjetet sociale shihet përleshja mes dy policëve dhe dy qytetarëve.

Nuk ka ndonjë informatë zyrtare për ngjarjen por ka shumë reagime të qytetarëve në lidhje me këtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here