Home Uncategorized Elvis Naçi publikon foto nga plazhi me gruan e vajzën, do të...

Elvis Naçi publikon foto nga plazhi me gruan e vajzën, do të befasoheni me këtë pamje

177
0

Elvisi ka publikuar një foto nga plazhi bashkë me gruan e vajzën e tij.

Hoxha nga Tirana, Elvis Naçi, është një nga personat më të mediatizuar, që haset shpesh në media online, por edhe ato vizive.

Naçi, u bë shumë i njohur për shkak të ligjeratave fetare publike, që ndiqen nga një numër enorm personash.

Ai, ka ecur në hap me kohën sa i përket imponimit të ideologjisë dhe personalitetit të tij, pasi ka edhe hapsira tejet aktive e të përditësuara në rrjete sociale.

Elvis Naçi, në Instagram nuk sjell vetëm foto e video nga aktivitetet si hoxhë dhe bamirës, por edhe nga jeta private.

Kështu duket Elvis Naçi me të shoqen dhe të bijen në plazh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here